İlişkiler

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Fikirleri

3 dakika okuma

14 Şubat’ta Erkek Sevgiliye Ne Alınır?

 

Kadınlar, Sevgililer günü erkek hediye seçiminde, erkekler kadar sıkıntı yaşamaz. Çünkü çoğu erkek bu tür olayları yada günleri kadınlar gibi kafaya takmaz. Erkeklerin düşünce tarzı ‘Allah ne verdiyse’ tarzıdır. Fakat, her ne kadar böyle bir düşünce tarzına sahip olsa da erkekler, sevdikleri kadının 14 Şubat gününe verdiği değeri bilerek, onların mutluluğu için her şeyi göze alır ve olması gerektiği gibi, alınan hediyenin maddi değerine değil de manevi değerine daha çok önem verir.

Peki bir kadın; erkek arkadaşına ya da kocasına bu özel günde nasıl bir hediye almalı. 2023 Yılında Erkek sevgili için hediye fikirleri şunlardır;

  • İlk hediye fikrimiz aksesuar: Saat, tesbih, çakmak, kemer ya da yüzük gibi bir aksesuara ne dersiniz. Tabi bu aksesuarlar sıradan bir kişi için alınan aksesuarlardan değil de, kişiye özel yaptırılmış olmalı. Örneğin; Sevgilinizin yada eşinizin, daha önce beğendiği bir görseli, yazıyı bu aksesuarlara işleyebilir ve ona özel bir gün yaşayabilirsiniz.
  • İkinci hediye fikrimiz ise mutlu bir mekan yaratmak. Sevgilinizin daha önce merak ettiği, görmek ya da bulunmak istediği bir mekan için plan yaparak, sürpriz bir gün yaşatabilirsiniz. Örneğin; Gitmek istediği bir şehir için uçak bileti ya da maç bileti alabilirsiniz.
  • Erkek sevgiliye ne alınır? Gibi düşündüler sizi yıpratıyor mu? O zaman şöyle düşünün ve bu düşüncelerden kurtulun. 14 Şubat Sevgililer Günü illa hediye ile kutlanması zorunlu olacak diye bir kaide yok. Sevgilinize güzel bir sofra hazırlayabilirsiniz. Ya da onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun ne kadar değerli olduğunu ona göstermek için uzun bir günü planlayabilirsiniz.

Kadın Sevgili için Sevgililer Günü Hediye Önerisi

Kadınlar, tabiatın size sunduğu en güzel hediye. 14 Şubat Sevgililer Günü, kadınlar için ekstra mutluluk sağlayan bir gündür. Tabi bu özel günde hayatında bir erkek ya da doğru bir erkek varsa. Kadınlar, sevgililer gününde çok mu pahalı hediyeler bekler? Tabiki de hayır. Seven bir kadın, pahalı hediyelerden ziyade, bu özel günde hatırlanmak ister.

Kadın Sevgili için ne alınır? Erkeklerin en çaresiz kaldığı zamanlardan bir tanesi. Sevgililer Günü hediyesi kadınlar için büyük mutluluk arz eder. Peki, bu özel günde ne alınmalı? İşte bu özel günde kadınlara alınması tavsiye edilen hediyeler şunlardır;

  • İster sevgiliniz ister eşiniz olsun. Özel bir günde bir kadına alınacak ve bir kadını mutlu edecek hediyelerin başında yüzük, önemli bir yere sahiptir. Eşinize alacaksanız, onun daha önce beğendiği ya da sevdiği bir tasarıma sahip yüzük alabilirsiniz. Eğer daha sevgili döneminde iseniz ve sevgilinizle bir gelecek hayali kuruyorsanız, ona bir yüzük alarak evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Bu onun, sizin hayatınızda ne kadar çok değerli olduğunu hissettirir.
  • Sevgililer günü hediyesi kadın kategorilerini ziyaret ederek, sevgilinizin ihtiyaç duyduğu bir şeyi alarak da onu mutlu edebilirsiniz. Örneğin; Telefonu yoksa, yeni bir telefon ya da Spor bir çanta veya özel günde giymesi için bir elbise.
  • Yazımızın bir bölümünde bahsettiğiniz gibi, kadınlar hediyelerin maddi kısmıyla ilgilenmez. Bunun için onu mutlu edecek olan hediyenin pahalı olmasına gerek yoktur. Basit ama onu mutlu edebilecek bir hediye daha iyi olur. Örneğin, Uzun süren bir ilişkiniz varsa, geçmişte çekmiş olduğunuz fotoğrafları bir albümde toplayabilir ya da en güzel anıları taşıyan bir fotoğrafı bir kupa bardağına resmederek hediye edebilirsiniz.

Sevgililer Günü hediye fikirleri yazımız ile doğru hediye seçimi yapabilirsiniz. Hediyenin fiyatına takılmayın, takmanız gereken tek nokta: Sevdiğim insanı nasıl mutlu edebilirim? Olmalı.

İlgili Mesajlar
İlişkiler

Aranılan kadın olmanın sırları

2 dakika okuma
İlişkiler

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

2 dakika okuma
İlişkiler

Ayrılık Acısını 5 Adımda Yenin!

6 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ahmet Baba
Ahmet Baba
3 ay önce

eşime tanga alacam