Oyunlar

Harika Grafikli, Bayılacağınız Bilgisayar Oyunları

2 dakika okuma

Şahane grafikli ve oynanışları ile bizleri bambaşka bir yere götüren bu oyunlar size adeta hayatınızın tadını çıkaracak türde. Bu oyunların kimileri gerçekçiliğe meydan okuyor, kimileri de ekranda gördüklerinizin karşısında sizi büyülüyor. Eğer bilgisayarınız bu oyunları kaldırmıyorsa dert etmeyin. Sizler için hazırladığımız düşük sistemli oyunlarda mevcut. Kesinlikle bu oyunları oynamanız lazım. Sözü fazla uzatmadan harika grafikli oyunlara birlikte bakalım.

Forza Horizon 5

Forza serisi belki de Microsoft Studio’nun çıkardığı  en başarılı oyunlardan biri. Meksika haritasında yüzlerce benzersiz arabalarla yapabileceğiniz birçok şey. Sadece yarış değil, arabalarla yapılabilecek onlarca oyun modundan  en az biri ile eğlenebilme şansınız var. Örneğin eğlenemiyorsanız bile araçlarda boş boş gezerken manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Kısacası harika bir araba kullanma oyunu.


Hellblade: Senau’s Sacrifice

Viking çağında kalbi kırık bir savaşçı ve  ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak, Viking cehennemine giden bir yola çıkıyor. Atmosfer olarak harika olan bu oyunu kesinlikle kulaklıkla oynamalısınız. Ancak seslerden biraz tırsabilirsiniz. Dikkat edin. Özetlemek gerekirse Viking temalı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre.


Battlefield 5

2. Dünya Savaşı oyunları arasında en başarılı oyun diyebilirim. Battlefield 5 inanılmaz bir görselliğe sahip. Atmosferi ve sesleri insanı adeta 1940’lı yıllara götürüyor. Ek olarak Battlefield oyunlarından da aşina olduğumuz kaliteli ve eğlenceli  multiplayer modlarına sahip. Eğer 2.Dünya Savaşı temalı oyunlara meraklıysanız bu oyunu kesinlikle size öneririm.


Days Gone

Zombilerle ve vahşi hayvanlarla dolu bir dünyada motosiklet çetesi üyesi bir ganimet avcısı olarak oynuyoruz. Zombi  temalı en güzel oyunlar arasından birisi olabilir. Ayrıca güzel fizik motoruna sahip bu oyun, araç sürmenin ve zombilerin hareketlerinin gerçekliğini hayli anlamda artırıyor. Kısacası zombi temalı harika bir oyun.


Resident Evil Village

Residen Evil serisinin sekizinci oyunu. Bu oyunda daha önce hiç görmediğiniz hayatta kalma korkusu vaat etmekte. Her şeyden önce bu oyun bana göre son 5 yılda çıkmış en iyi korku oyunudur. Bence birçok insana göre de bu öyledir.


Red Dead Redemption 2

Oyuncular tarafından fazlasıyla beğenilen, Rockstar Games tarafından yapılan bir oyun. Yeni çağın zamanında vahşi batıda, Arthur Morgan ve Dutch van der Linde çetesinin  hikayesini anlatan harika bir oyun. Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.


Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s konseptini Viking konsepti ile birleştirilmesiyle ortaya çıkmış muazzam oyun. Yani şu oyunu izlemeniz bile size zevk verebilir. Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

İlgili Mesajlar
Oyunlar

CSGO 2022 En İyi 10 Takımı

5 dakika okuma
Oyunlar

Düşük sistemli bilgisayarlar için 8 oyun önerisi

4 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle