Biz Kimiz?

Hayatı güzelleştiren, zor olan soruları ulaşılabilir bir şekilde yanıtlayan, insanların sorunları çözmesine yardımcı olan ve günlük hayatı anlamlı kılan her şey hakkında konuşuyoruz. Spor yapmayı, sağlıklı olmayı ve seyahati severiz. İlişkiler ve borsa hakkında konuşuruz. Film ve kitaplardan en iyi olacak seçimler yaparız. En son çıkan cihazlar, teknolojiler ve faydalı programlar hakkında makale yazarız. Kârlı promosyonlar, indirimler ve hayatın her alanı için pratik tavsiyeler paylaşırız.

Misyon

Dünyadaki bozukluklarını düzeltmek ve okuyucuların hayatlarını daha iyi hale getirmek: soruları yanıtlamak, sorunları çözmek, motive etmek, fikir vermek, çevreye bakış açılarını genişletmek ve eğlendirmektir.

Hedef

İnsanların hayatlarını iyi bir hale getirebilmek. Yazdığımız makalelerimizin her birinin amacı, konuyla ilgili olası tüm soruları yanıtlamaktır.

Ne Hakkında Yazmıyoruz

Siyaset, resmi olmayan bildirileri, profesyonel sporları,dini, gösteri dünyasını, haberleri yazmıyoruz. Makalelerimizde kesinlikle yasal olmayan maddeler içermemektedir.