Flört

Kadınların Gösterdiği 6 Tane Flört Belirtileri

1 dakika okuma

1-) Bilek içi gösterimi

Bilek içi kadınlarda erojen bölgedir. Ve kadınlar bilek içini flört halinde gösterirler. Su içerken bilek içini gösterebilir, sigara içerken gösterebilir, elini çenesine koyarken gösterebilir…

2-) Güven objesi

Sizinle konuşurken bir şeylerle oynuyorsa(Örneğin saçı, masadaki bir eşya, üzerindeki eşya) bu güven objesini tazeliyor anlamına gelebilir. Sizinle konuşuyorken utanıyor anlamına gelebilir.

3-) Başı yana doğru eğme

Nedir bu başı yana doğru eğme? Sağa ya da sola başı eğme. Bu hareket de aslında bir flört belirtisi haline gelir. Ama şimdi biz kadınlar hakkında konuşacağız. Başı yana doğru eğme durumu eğer siz konuyu anlatırken yapıyorsa bu hareket sizin anlattığınız konuyu ne kadar ilgi verdiği anlamına gelir.  Yani konu ilgisini çekmiştir. Bu hareketin başka türlüsü ise kolunu çenesine destek vererek dinlemedir.

4-)Gövde ve ayaklar

Beden dili serisinde de bahsettiğim gibi bu bölgeler çok önemlidir. Gövde ve ayaklarımızın gösterdiği yön bizim ilgimizi verdiğimiz yerdir. Örneğin bir kadınla sohbet içindesiniz. Kadının ayakları sizi değil de başka tarafı (çıkış olabilir, yer olabilir) gösteriyorsa, o kadın sizinle flört etmek istemiyordur. Aynı şekilde kadının gövdesi size dönük değil başka yere dönük ise odağı size değil o yeredir.

5-) Eski sevgililer

Eğer birisi sizinle konuşurken eski sevgililerinden bahsediyorsa, o yolun sonu hayır değildir. Sizden hoşlanıyorsa eski sevgiliden veya karşı cinsten konuşmamasını biliyordur. Eğer sizinle konuşurken, sanki dünyada başka hiç erkek yokmuş gibi ve hiç sevgilisi olmamış gibi yapıyorsa bu bir flört belirtisidir. 

6-) Dokunma

Her dokunma kişinin senle flört ettiğini göstermez. Bir kadın size sohbet esnasında hafif kibar veya şakacı bir şekilde dokunuyorsa bu flört belirtisidir. Ve ayrıca bu hareketle size yaklaşmak ister.

İlgili Mesajlar
Flört

Erkeklerin Gösterdiği 6 Tane Flört Belirtileri

2 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle