İlişkiler

Kadınların en çok etkilendiği şeyler

2 dakika okuma

Kadınlar bir erkekte en çok nelerden etkilenir? Bir kadını etkilemek için ne yapmak lazım? Bugün sizlere kadınlarının etkilendeği şeyleri bulduk. Pek çok yazı ve araştırmada kadınları nelerden etkilendiği konusunda bilgi topladık. Ve şimdi size bunları açıklayacağım.

Saç

Kadınların en çok etkilendiği şeyler arasında, erkeklerin saçlarının dolgun, güzel ve enerjik olması geliyor. Erkeğin saçla mücadelesi tam bir hayat mücadelesine benzer. Yaşlandıkça zorlaşır.

Özgüven

Bütün okuduğum ve araştırdığım makalelerde, araştırmalarda ve yapılan bütün anketlerde tek bir sonuç ortak çıkıyor. O da özgüven. Kadınlar yakışıklı olmaktan veya zengin olmaktan daha çok özgüvenden etkileniyorlar. Peki özgüveni ne gösterir? Dik bir duruş. Kendine bakım. Dil bilgisini iyi kullanmak…

Kıyafet

Aslında kıyafet, adeta sizin yerinize konuşan birisi gibidir. Bir mekana girdiğiniz andan itibaren ağzınızı açmadan kıyafetiniz konuşmaya başlar. Bu durum hem sizin karakterinizi gösterir hem de kendinize duyduğunuz özeni gösterir. Kadınlar en çok ütülü özenli kıyafetlerden etkilendiği söylenebilir. Kadınlar en çok ütülü özenli kıyafetlerden etkilendiği söylenebilir. Kısacası kıyafetleriniz düzgün, birbiriyle uyumlu ve en önemli faktör ütülü ve temiz ise kadınlar iyi giyindiğinizi düşünüyorlar.

Bakışlar

Bakışlar bazen kelimelerin diyemediklerini der. Özgüvenli bakışların kadınların etkilendiği şeyler arasındadır. Kadınların bir erkekte en çok dikkatini verdiği yerlerden birisi de gözlerdir. Mesela, bir mekana girdiniz. Tanıdık birisini arıyorsunuz ve o insanın ilk neresine bakarsınız? Gözlerine değil mi? Göz aslında çok daha derin bir iletişim kurar kişiyle. Bakışlar duyguları yansıtır. Kendinizi kasmadan doğal bir bakış atın.

Kalça

Eminim ki bunu bir yerlerde duymuşsunuzdur. Kalçalara tek bakan erkekler değil kadınlarda bakıyor. Kadınların en çok baktığı bölge erkeklerin kalçasıdır. O yüzden spor yaparken kalçayı çalıştırmayı ihmal etmeyin.

Rastgelelik

Kadınlar her ne kadar düzenli ve uzun vadede planlar yapan erkeklerden etkilendiği görünselerde , bu durum onları uzun vadede onları mutlu edecekleri için olduklarını söylüyorlar. Aslında onların etkilendiği şey rastgele  tatil kararları, ani hediyeler olduklarını söylüyorlar. Yani 10 sene sonra şunu yapacağım yerine, hadi şimdi bir yerlere gidelim demek onları etkiliyor.

Ses Tonu

Kadınlara sorulan sorularda bir erkeğin zeki olmasını ses tonundan mı yoksa sesinden mi, anlarsınız dediklerinde kadınların ses tonundan etkilendiğini görmüşlerdir. Bunu nasıl yapacaksınız? Diksiyonunuzu nasıl düzgün hale getirebilirsiniz, makalesinde bunları anlattık.

İlgili Mesajlar
İlişkiler

Aranılan kadın olmanın sırları

2 dakika okuma
İlişkiler

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

2 dakika okuma
İlişkiler

Ayrılık Acısını 5 Adımda Yenin!

6 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle