İlişkiler

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

2 dakika okuma

1. Konuşurken Dinlenmemek

Konuşurken dinlenmemek kadınların anketlerde ve forumlarda en çok şikayet ettiği şeylerin başında yer alıyor. Konuşma esnasında telefonla ilgilenilmesi, başka yere bakılması kadınların en çok şikayet ettiği şeyler arasında 1 numara. Bu yüzden konuşurken kadının gözlerinin içine bakarak dinlemek gerek. Kadının uyuz olmaması için yapmanız gereken davranışlardan bir tanesidir.

2. Yayılarak Oturmak

Cinsiyet fark etmeksizin bacaklarını kocaman açmış birisini görmeyi sevmez. O yüzden cinsiyet fark etmeksizin doğru bir şekilde oturmaya özen göstermek gerekir.

3. Özel Günler

Özel günleri unuttuktan sonra günleri anlamsızlaştırmaya çalıştırmak kadınların sevmediği davranışalardan birisidir. Önemli günleri unutmayı boş verin. O özel günleri kötülemeye çalışmak berbat bir hatadır.  Özel günler kadınlar için anlamı günlerdir. Dolayısıyla unutmamaya veya unuttuktan sonra üstünde durmamaya dikkat edin. Unuttuysanız bir hediye ile özrünüzü dile getirin.

4. Başka Kadınlar

Hiçbir kadın başka bir kadını yanında fiziksel özelliklerini eleştirmesinden veya çok fazla övülmesinden hoşlanmaz. O yüzden başka kadınlar ile ilgili konuşacak olursanız bunu kendi erkek ortamınızda yapmanız daha iyi olacaktır. Kadınların yanında bunu yapmamaya dikkatli olun.

5. Davetsiz Misafirler

Başbaşa geçireceğiniz bir güne bir arkadaşınızın gelmesi hiçbir kadını mutlu etmez. Özellikle de bu arkadaşınızın geleceğinden haberi yoksa bu durum sizi çok kötü etkileyecektir. O yüzden buluşacağınız zaman ya birlikte karar verin ya da söyleyin.

6. Eski Sevgililer

Kimse sizden başka eski sevgililerinizi önemsemiyor. Özellikle de romantik bir ilişki kurduğunuz kadınla, eski sevgilinizle geçirdiğiniz anları duymak istemez. O yüzden eski sevgililerimizi kendimize saklayalım.

7. Yüksek ses ve Küfür

Kadınlar sizin sesiniz yüksek çıktı diye sizin haklı olduğunuzu düşünmeyecek. Özellikle de küfür etmeniz hiçbir kadın için cezbedici olmaz. O yüzden sesinizi yükseltmemeye dikkat edin. Haksız durumdaysanız makul bir seviyede iletişim kurmaya özen gösterin. Son olarak ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin.

8. Hatalı Durumlarda Yapılanlar

Bir erkek hatalı ile ya üste çıkmaya çalışır ya da terk eder. Bu kadınların en uyuz olduğu şeylerden birisidir. Eğer hatalı bir durumdaysanız özür dilemeyi bilmeniz gerekir. Bu durum sizi alçaltmaz, sizi anlayışlı biri olarak gösterir.

İlgili Mesajlar
İlişkiler

Aranılan kadın olmanın sırları

2 dakika okuma
İlişkiler

Ayrılık Acısını 5 Adımda Yenin!

6 dakika okuma
İlişkiler

Kadınların en çok etkilendiği şeyler

2 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle