Kripto Para

Kripto varlıklarınızla nasıl ödül kazanılır?

3 dakika okuma

Bu makalede, Binance Earn’deki kripto varlıklarınızla nasıl ödül kazanacağınızı ve Binance P2P’de alım satım yapacağınızı öğreneceksiniz.

En önemli noktalar

Kripto ödülleri kazanmanın birçok yolu vardır, ancak en güvenilir ve kolay yollardan biri Binance P2P platformunu Binance Earn ile birlikte kullanmaktır.

Binance P2P, kripto para birimlerinin doğrudan kullanıcılar arasında alınıp satılmasına izin verir ve Binance Earn, yeni ve deneyimli kripto kullanıcılarının kripto para birimleriyle ödül kazanmalarına olanak tanır.

Binance Earn ile pasif gelir elde etmenin birçok yolu vardır: esnek veya sabit şartlara sahip basit kazanç ürünlerinden DeFi staking, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılar (AMM’ler) ve daha fazlası gibi daha karmaşık ürünlere kadar. Lütfen tüm ürünlerin her ülkede bulunmadığını unutmayın.

Binance kullanıcıları, kripto para birimlerini Binance Earn’den Binance P2P’ye aktarabilir ve tercih ettikleri fiat para birimi karşılığında kolayca orada satabilirler.

Kripto dünyasına ilk adımlarını atan kullanıcılar, genellikle ilk bakışta çok çekici görünen kolay kar fırsatları vaat eden şirketlerden gelen tekliflerle bombardımana tutulur. Ancak, bu tür iddiaları her zaman daha yakından incelemeli ve sorgulamalısınız – bu bizim için de geçerli.

Airdrop’lar, yarışmalar, satış turları, hata ödülleri ve kayıt bonusları gibi daha küçük miktarlarda kripto para birimi kazanmanın birçok yolu vardır. Kripto ödülleri kazanmanın biraz daha karmaşık yolları da var, ancak bunlar oldukça karmaşık ve kripto paraya yeni başlayanlar için erişilemez.

Bu nedenle yeni kullanıcılar genellikle daha az aktif işlem gerektiren ürünleri tercih etmektedir. Binance Earn tam da bu tür ürünler sunuyor. Ama önce Binance P2P’nin ne olduğuna ve nasıl çalıştığına bir göz atalım.

Binance P2P nedir?

Binance P2P, milyonlarca kullanıcının güvendiği bir kripto borsasıdır. Eşler arası ticaretin kısaltması olan P2P, doğrudan alıcı ve satıcı kullanıcılar arasında gerçekleşir.

Emanet hizmetimiz, her iki ticaret tarafı da kararlaştırılan şartların yerine getirildiğini onaylayana kadar platform herhangi bir işlem gerçekleştirmeyeceğinden, kullanıcıların endişesiz ticaret yapmasına olanak tanır.

İlk bakışta, bu süreç, kullanıcının bir para birimini diğeriyle değiştirdiği normal, merkezi bir borsada işlem yapmaya benzer. Ancak temel farklar nelerdir ve P2P ticareti pratikte nasıl çalışır?

P2P ticaret mekanizması basittir ve gerçek dünyadaki tezgâh üstü işlemlere benzer. Bir teklifin reklamını yaparsınız ve en önemli alım satım parametrelerini belirlersiniz: hangi varlığı ve hangi tutarı alıp satmak istediğinizi, alım satım fiyatı ve ödeme yöntemi. Karşı taraf teklifi kabul ettiğinde, ilgili varlık miktarı satıcının cüzdanında geçici olarak dondurulur.

Platform işlemi kaydeder ve alıcının ödemeyi belirli bir süre içinde yapması gerekir. Binance P2P durumunda bu süre 15 dakikadır. Satıcı ödemenin alındığını onayladığında emanet hizmetimiz parayı serbest bırakır ve alıcının hesabına aktarır.

Binance P2P platformu, tüm bu süreçte çok sınırlı bir rol oynar ve kullanıcıların ödemek zorunda olduğu komisyon ücretlerini önemli ölçüde azaltır. Aynı zamanda kullanıcılar, dürüst olmayan ticaret ortaklarına karşı yüksek düzeyde korumadan yararlanmaya devam eder.

Binance P2P, 250’den fazla ülkede mevcuttur ve dünyanın her yerinden kullanıcıların minimum ücretlerle hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para ticareti yapmasına olanak tanır. Ayrıca Binance P2P, mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için 100’den fazla itibari para birimini, 10 kripto para birimini ve 700 ödeme yöntemini destekler.

İlgili Mesajlar
Kripto Para

Kripto Para Piyasasına Gireceklere 7 Önemli Tavsiye

3 dakika okuma
Kripto Para

Kripto Para Kazanma Yöntemleri: Madencilik, Alım Satım ve Staking

5 dakika okuma
Kripto Para

Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi

5 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle