İlişkiler

Vücuttaki en hassas, zevk verici  8 bölge

2 dakika okuma

Göğüs

Burada sadece göğüs ucundan bahsetmiyoruz. Çok hassas bölgeler vardır. Göğüs  ucunun çevresi ve göğüslerin alt noktası zevk verici bölgelerdir. Burada durum göğsü sıkmak değil. Göğüs ucuyla ve etrafıyla ilgilenmek insanları daha çok tahrik eder. Burada şuna da değinmek lazım. Herkesin zevk aldığı oranlar farklıdır. En önemlisi göğüs ucuyla ilgilenirken karşınızdaki kişiyi gözlemlemeyi ihmal etmeyin. Göğüs ucundan orgazm olan erkek ve kadınlar var.

Avuç ve bilek içleri

Avuç insanlar için çok önemlidir. Elle ele tutuşan yegane primatlar arasındadır. Çünkü avucumuzun içinde çok fazla sinir bulunuyor. Dolayısıyla avucunun içerisinde hafifçe gezinmek zevk verecektir. Özellikle sinirlerin  yakın  olduğu bilek içlerinde hafif dokunuşlarda bulunulması ayrı bir zevk verecektir. Huylanabilirsiniz.

Boyun

Kulağın alt kısmından başlayan damarın geçtiği yer hassas noktadır. Deri ne kadar inceyse sinirler o kadar da yakındır. Kulakların hemen alt bölgesine yapacağınız elle dokunuşlar veya öpüşler haz verecektir.

Kulak

Kulak çok hassas bölgedir. Burada durum kulak memesini emmek değildir. Kulağın etrafına yapılacak masajlar, sessizce mırıldanmalar veya kulağın etrafını öpmeler, herkesin hoşuna gitmese de hassas bir bölgedir. Örneğin şiddetli davranmayarak hafifçe kulak etrafında eli gezdirerek, karşınızdaki kişiyi zevke getirebilirsiniz. Sakın kulağın iç bölgesini öpmeyin! Bu zevk durumunu ciddi anlamda düşürür.

Dudak

Bu bölgeyi eminim ki çoğunuz biliyordur. Sinirler dudaklarda çok yoğun toplanmıştır. Öpüştüğü bilinen canlılardan birisidir insan. Öpüşmek hem öpülen için hem de öpen için güzel bir şey.

Apış arası

Böyle demek biraz garip oldu. Başka bir deyişle Makatla genital bölgeler arasında yer alan kısım en çok zevk veren bölgedir. Örneğin buraya yapılacak küçük öpücükler veya dokunuşlar yapmak karşınızdaki kişiye zevk çağdıştırabilir. Fakat bu hareketi yaparken karşınızdaki kişinin ondan zevk alıp almadığını da öğrenmelisiniz.

Eklem içleri

Yani dirseklerin iç kısımları, dizlerin arka kısımları veya bileklerin iç kısımları sinirlerin yüzeye çok yakın olduğu bölgelerdir. Dolayısıyla bu bölgeyi öpmek, hafif dokunuşlar yapmak ve özellikle de öperken dille burayla ilgilenmek, karşı tarafa zevk verecektir.

Cinsel organ

Kadınlarda klitoris denen bölge ile özel olarak ilgilenilmesi lazımdır. Ayrıca direkt olarak klitoris ile ilgilenmeyin. İlk önce çevresiyle ilgilenin. Oraya kan akışı hızlandığında ise hassasiyet artacaktır. Bu nedenle de zevk artacaktır. Erkeklerde ise dikkatli yaklaşılması gerekir. Testislere şiddetle yaklaşmayın. Bütün zevki bitirebilirsiniz. Çünkü çok fazla can yakar. Buraya sıkmalı, ısırmalı ve vurmalı yaklaşmamak gerekir.

En önemlisi partnerinizle iletişim kurarak bu bölgelere odaklanın. Herkesin zevk aldığı noktalar değişebilir. Bu durum kendi deneyimleri gereği, kendi anatomik yapıları gereği veya psikolojik durumları gereği değişebilir.

İlgili Mesajlar
İlişkiler

Aranılan kadın olmanın sırları

2 dakika okuma
İlişkiler

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

2 dakika okuma
İlişkiler

Ayrılık Acısını 5 Adımda Yenin!

6 dakika okuma
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle